Bez kategorii | Malowarki
231
archive,tax-product_cat,term-bez-kategorii,term-231,theme-stockholm,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-3.7,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Showing all 5 results

 • nr katalogowy 571008 (10”)

  Urządzenie z 8-punktowymi bijakowymi frezami tnącymi (X”) z węglika, w pełni zmontowane.

  Wysoce wydajne urządzenie do najbardziej wymagających prac w zakresie usuwania oznaczeń poziomych. Kierunek cięcia „podrywanie” umożliwia nie tylko usuwanie wszystkich typów linii, które można znaleźć na parkingach i drogach, ale także posiada teraz wystarczającą moc do wykonywania zadań w zakresie wycinania sekcji nawierzchni. W połączeniu z urządzeniem Line Driver umożliwia wykonanie prac szybciej i bardziej dokładnie.

 • nr katalogowy 571018 (8”)

  Urządzenie z 8-punktowymi bijakowymi frezami tnącymi (X”) z węglika, w pełni zmontowane

 • nr katalogowy 571013 (10”)

  Urządzenie z 8-punktowymi bijakowymi frezami tnącymi (X”) z węglika, w pełni zmontowane

  Idealne urządzenie do usuwania linii parkingowych

 • Profesjonalny elektryczny system oczyszczania

  Elektryczne myjki ciśnieniowe dla profesjonalistów. Wydajność i konstrukcja, które pozwalają zmagać się z codziennymi sytuacjami. Cichą moc zapewnia elektryczny silnik, działający tylko po pociągnięciu za spust pistoletu. Zapełniona funkcjami zwiększającymi wygodę użytkownika i wyposażona we wszystkie niezbędne akcesoria w jednym wygodnym do przenoszenia zestawie.

 • Urządzenie czyszczące ciśnieniowo z napędem bezpośrednim

  Dzięki wysokowydajnej pompie Triplex i zwiększonemu natężeniu przepływu zapewnia ciśnienie wyjściowe 185 barów / 2700 PSI

  G-Force II 3027 DD jest doskonałym wyborem w przypadku lekkich zastosowań. Jest lekkie, kompaktowe i doskonałe w przypadku zapotrzebowania na niezawodne urządzenie do okazjonalnego czyszczenia.