Malowarki drogowe i urządzenia | Malowarki
211
archive,tax-product_cat,term-urzadzenia-drogowe,term-211,theme-stockholm,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-3.7,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Malowarki drogowe

Marka Graco jest liderem światowego rynku wśród malowarek i urządzeń drogowych. W naszej ofercie znajdziecie frezarki, malowarki do oznakowania grubo i cienkowarstwowego oraz wszelkie akcesoria drogowe. Proponowane malowarki drogowe wyróżniają się swoją dokładnością, wydajnością i trwałością. Wśród rekomendowanych produktów znalazły się m.in. bezpowietrzne systemy malowania pasów, hydrauliczne oraz elektryczne samojezdne urządzenia do malowania pasów oraz znakowania boisk, urządzenia do topienia i aplikowania materiałów termoplastycznych oraz sprzęty z 8-punktowymi bijakowymi frezami tnącymi z węglika.

 • Malowarki do oznakowania grubowarstwowego

  Malowarki do oznakowania grubowarstwowego (6)

  Malowarki do oznakowania grubowarstwowego

  Malowarki do oznakowania grubowarstwowego marki Graco to nowoczesne urządzenia, które pozwalają na znacznie więcej niż standardowy sprzęt tego typu. Poniżej prezentujemy modele, które łączą w sobie właściwości precyzyjnego i szybkiego znakowania nawierzchni. W zależności od Twoich potrzeb, proponujemy malowarki samojezdne, prowadzone ręcznie, z dodatkową funkcją topienia i aplikowania materiałów termoplastycznych. Posiadamy także urządzenia, które sprawdzą się przy realizacji niewielkich zadań, takich jak znakowanie powierzchni parkingów, a także tych wymagających zaawansowanych technologii z przeznaczeniem do znakowania dróg krajowych i autostrad.
 • Malowarki do oznakowanie cienkowarstwowego

  Malowarki do oznakowanie cienkowarstwowego (9)

  Malowarki do oznakowanie cienkowarstwowego

  Jeśli interesują Cię bezpowietrzne systemy lub hydrauliczne samojezdne urządzenia do malowania pasów, Graco proponuje nowoczesne rozwiązania, które usprawnią Twoją pracę i sprawią, że jej rezultaty będę perfekcyjne i trwałe. W zależności od Twoich potrzeb, proponujemy urządzenia, które sprawdzą się zarówno przy niewielkich inwestycjach, takich jak parkingi, czy boiska sportowe, jak i tych, które wymagają sprzętu „do zadań specjalnych”, jak znakowanie lotnisk, czy wielkopłaszczyznowych parkingów. Ponadto w ofercie znajdziesz rozwiązania, dzięki którym zmodernizujesz malowarkę, a tym samym – zwiększysz wydajność swojej pracy.