Malowarki budowlane i urządzenia | Malowarki
210
archive,tax-product_cat,term-urzadzenia-budowlane,term-210,theme-stockholm,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-3.7,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Malowarki budowlane

Proponowane przez nas profesjonalne malowarki budowlane dają możliwość sprawnego i dokładnego wykończenia obiektu, tak aby spełniał on swoje przeznaczenie i oczekiwania Waszych Klientów. Sprzęt Graco swoimi korzeniami sięga roku 1926. Marka należy do amerykańskiego koncernu Graco Inc., który jest czołowym producentem elementów i systemów transferu płynów na świecie. Główną gałęzią produkcji są rozwiązania służące do pomiaru, tłoczenia, dozowania, sterowania oraz aplikacji płynów i materiałów lepkich, które swoje zastosowanie znajdują podczas smarowania, malowania, uszczelniania, wypełniania i formowania w inwestycjach komercyjnych i przemysłowych. W naszej ofercie znajdują się malowarki budowlane potrzebne m.in. do aplikacji farb, lakierów, klejów i mas szpachlowych. Dużym atutem hydrodynamicznych urządzeń Graco jest ich wydajność, przy jednoczesnym zachowaniu dużej żywotności i niskich kosztów związanych z ich eksploatacją. Dodatkowo, prócz profesjonalnych malowarek budowlanych znajdziecie u nas pełną gamę akcesoriów i części zamiennych. Oferujemy również pomoc techniczną w różnych językach.

Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi przez nas agregatami malarskimi, szpachlarskimi, malarsko-szpachlarskimi, malowarkami drogowymi, turbinami HVLP, myjkami ciśnieniowymi oraz pompami lakierniczymi.

 • Akcesoria budowlane

  Akcesoria budowlane (5)

  Akcesoria budowlane

  Aby urządzenie budowlane w pełni spełniało Twoje oczekiwania, potrzebujesz dodatkowych akcesoriów, które pomogą Ci zwiększyć wydajność posiadanego sprzętu, a tym samym – pomnożyć Twoje zyski. Intensywna eksploatacja malowarek związana jest także z szybszą zużywalnością poszczególnych jej elementów. Poniżej prezentujemy akcesoria, które w łatwy sposób pozwolą na szybką modernizację Twojego sprzętu. Znajdziesz tu m.in. pistolety malarskie, przedłużki i wysięgniki, węże, filtry oraz dysze natryskowe.
 • HVLP

  HVLP (1)

  HVLP

  Duża objętość – niskie ciśnienie. Poniżej prezentujemy najnowszą generację urządzeń malarskich HVPL. Malowarki Graco to nie zwykłe pistolety malarskie. Sprzęt ma zadanie ułatwić i usprawnić malowanie, dając przy tym doskonały efekt końcowy. Wystarczy, że napełnisz pojemnik farbą, podłączysz jednostkę i urządzenie jest gotowe do działania. Dzięki HVLP marki Graco profesjonalny rezultat uzyskasz nawet, jeśli jesteś nowicjuszem w swoim fachu.
 • Malowarki budowlane

  Malowarki budowlane (15)

  Malowarki budowlane

  Z całą pewnością marka Graco zasługuje na miano lidera wśród malarek budowlanych. Efektywna praca ze sprzętem wyróżnia się nie tylko szybkością, ale także precyzją, łatwością w użytkowaniu, żywotnością i wydajnością. Te wszystkie atuty łączy wspólny mianownik – Graco. Poniżej prezentujemy urządzenia malarskie, które umożliwiają nakładanie nie tylko tradycyjnych farb, ale także materiałów dekoracyjnych, gładzi, szpachli i tekstur.