Malowarki | Serwis i modernizacja
18859
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18859,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-3.7,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Serwis i modernizacja

Tym, co nas wyróżnia spośród innych dystrybutorów marki Graco to obsługa na najwyższym poziomie. W każdej chwili możesz liczyć na naszą pomoc. Serwis dotyczy zarówno okresu gwarancji, jak i następującego po nim. Mobilny serwisant przyjedzie do Ciebie, bez względu na Twoją lokalizację, w przeciągu 24 godzin od zgłoszenia awarii. Na czas naprawy proponujemy sprzęt zastępczy. Jako nasz Klient, możesz liczyć także na dodatkowe upusty na części zamienne i akcesoria, kiedy Twój okres gwarancji minie.

SERWIS GWARANCYJNY

Magazyn
części zamiennych
(części od ręki)
Dojazd serwisanta
za darmo na terenie
całego kraju
(mobilny serwis)
48 godzin
Urządzenie zastępcze

SERWIS POGWARANCYJNY

Upusty na części
zamienne i akcesoria
Konkurencyjne ceny

MODERNIZACJA

Stale obserwujemy trendy w nowych technologiach i rozbudowujemy o nie naszą ofertę. Systemy modernizacji, które proponujemy są kompatybilne z większością malowarek Graco. Doradzamy i podpowiadamy, co zrobić, aby Twoja wydajność pracy zwiększyła się, a wysiłek w nią wkładany – był mniejszy. Marka Graco, jako lider wśród urządzeń budowlanych i drogowych, stale rozwija swoje możliwości, a dzięki sztabowi wybitnych inżynierów nie podąża za nowinkami – ona je tworzy.