Malowarki | Kategorie produktów HVLP
215
archive,tax-product_cat,term-hvlp,term-215,woocommerce,woocommerce-page,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-3.7,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

HVLP

Duża objętość – niskie ciśnienie. Poniżej prezentujemy najnowszą generację urządzeń malarskich HVPL. Malowarki Graco to nie zwykłe pistolety malarskie. Sprzęt ma zadanie ułatwić i usprawnić malowanie, dając przy tym doskonały efekt końcowy. Wystarczy, że napełnisz pojemnik farbą, podłączysz jednostkę i urządzenie jest gotowe do działania. Dzięki HVLP marki Graco profesjonalny rezultat uzyskasz nawet, jeśli jesteś nowicjuszem w swoim fachu.

Showing the single result

  • Nowa generacja malowarek HVLP – Finish Pro HVLP

    Najnowsza generacja urządzeń malarskich HVLP została opracowana w 1 tylko celu: UŁATWIAĆ. Natrysk HVLP możliwy jest dla każdego, doświadczonego profesjonalisty i nowicjusza. Nazywamy to „Podłącz i maluj”. Rozpakuj swoją maszynę, napełnij kubek materiałem, podłącz jednostkę i maluj! Aby stało się to takie ŁATWE, potrzebowaliśmy przełomowych rozwiązań! Urządzenia malarskie HVLP  mają wszystkie odpowiedzi.