Malowarki | Kategorie produktów Malowarki budowlane
212
archive,tax-product_cat,term-malowarki-budowlane,term-212,woocommerce,woocommerce-page,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-3.7,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Malowarki budowlane

Z całą pewnością marka Graco zasługuje na miano lidera wśród malarek budowlanych. Efektywna praca ze sprzętem wyróżnia się nie tylko szybkością, ale także precyzją, łatwością w użytkowaniu, żywotnością i wydajnością. Te wszystkie atuty łączy wspólny mianownik – Graco. Poniżej prezentujemy urządzenia malarskie, które umożliwiają nakładanie nie tylko tradycyjnych farb, ale także materiałów dekoracyjnych, gładzi, szpachli i tekstur.

Showing all 15 results


 • Model GX21 został zoptymalizowany pod kątem renowacji wnętrz oraz prac malarskich przy nowych obiektach mieszkalnych.

  GX21 cechuje się poręczną, łatwą do przenoszenia ramą pozwalającą na malowanie natryskowe prosto z pojemnika na farbę, co czyni urządzenie idealnym do malowania ścian. Jest ono wyposażone w system wymiany pompy ProXchange firmy Graco umożliwiający szybką naprawę pompy w miejscu prowadzenia prac.


 • Elektryczne, hydrodynamiczne urządzenia natryskowe

  Idealnie nadaje się do prac w przestrzeniach mieszkalnych. Lider w kategorii małych elektrycznych urządzeń natryskowych

  KOŃCZ PRACĘ NA CZAS, CODZIENNIE


 • Elektryczne, hydrodynamiczne urządzenia natryskowe

  Średni poziom zaawansowania w zakresie elektrycznych urządzeń hydrodynamicznych dla profesjonalnych malarzy

  KOŃCZ PRACĘ NA CZAS, CODZIENNIE!

  Większa WYDAJNOŚĆ, zaawansowana TECHNOLOGIA i dodatkowe funkcje urządzeń ST Max™  II PC Pro zapewniają niezawodność i niezwykły komfort pracy.

  Urządzenia ST Max™ II PC Pro umożliwiają osiągnię-cie zamierzonego efektu, kiedy potrzeba większej wydajności pracy w średniej wielkości budynkach mieszkalnych lub użytkowych. Są dostępne w kompaktowej wersji na stojaku oraz w wersji wzbogaconej na wózku, oferującej bezpośrednie ssanie, podpórkę, uchwyt na wąż i dodatkowo skrzynkę na narzędzia.

  Specjalnie dla CIEBIE wyposażyliśmy wszystkie urządzenia ST Max™  II PC Pro w ProConnect™, ProGuard™, bezobsługowy i bezszczotkowy silnik, pompę Endurance™, pistolet Contractor™, SmartControl™ 2.5 oraz FastFlush™.

  Wiodąca technologia pomaga skończyć malowanie na czas, codziennie z uśmiechem!


 • Elektryczne, hydrodynamiczne urządzenia natryskowe

  Branżowy standard dla profesjonalnych wykonawców, którzy natryskują różnorodne powłoki w budynkach mieszkalnych

  Dzięki bezszczotkowemu silnikowi prądu stałego o mocy 2 KM urządzenie Ultra Max II 695 to znakomite rozwiązanie do profesjonalnego wykańczania mieszkań, które umożliwia natryskiwanie różnorodnych powłok. Współpracuje z końcówkami wielu różnych typów oraz charakteryzuje się sprawdzoną niezawodnością.


 • Urządzenia do malowania i szpachlowania

  Elektryczne, hydrodynamiczne urządzenia natryskowe do tekstury

  Oryginalne elektryczne, hydrodynamiczne urządzenia natryskowe do tekstury firmy Graco charakteryzuje się o 20% większą produktywnością niż urządzenia Mark IV

  Urządzenie Graco TexSpray Mark V zaprojektowano tak, aby zapewnić wyższe natężenie przepływu i umożliwić dzięki temu szybszą realizację prac. Charakteryzuje się o 20% większą wydajnością niż urządzenia Mark IV oraz jest wyposażone w zmodyfikowany pistolet do tekstur o wysokiej wytrzymałości. Współpracuje z końcówkami większych rozmiarów, natryskuje wierzchnią warstwę tynku na poziomie wykończenia 5, nanosi tekstury skórki pomarańczowej, bryzgu lub równomiernego wzoru na ścianki działowe oraz obsługuje szeroki zakres podkładów i lakierów.


 • Pierwszy wybór do nakładania gładzi i materiałów dekoracyjnych


 • AGREGAT SZPACHLARSKO-MALARSKI  APX6200 /APX8200

  DO NATRYSKU HYDRODYNAMICZNEGO WYGŁADZANIA TYNKU 207 BAR, 60 LITRÓW.

  PROFESJONALNE URZĄDZENIE DO APLIKACJI MAS SZPACHLOWYCH I MATERIAŁÓW TYNKARSKICH

  Agregat szpachlarski Graco APX6200 to nowe urządzenie najlepsze do natrysku wszelkich mas szpachlowych (zarówno sypkich jak i gotowych) oraz innych materiałów dekoracyjnych. Agregat pozwala na równomierne nakładanie na powierzchnię bez zbędnych odpadów co pozwala na znaczną oszczędność materiału. Natryskiwanie przebiega bez użycia powietrza lub w przypadku materiałów dekoracyjnych z użyciem zewnętrznej sprężarki. Dedykowane dla profesjonalistów do wygładzania ścian.


 • TexSpray RTX 5500PI i RTX 5500PX

  Elektryczne rozpylacze do tekstur

  Modele TexSpray RTX 5500PI i RTX 5500PX są skonfigurowane w sposób umożliwiający wykonywanie zadań na zewnątrz i wewnątrz o dowolnej skali z zastosowaniem zasilania 240 V.

  Seria RTX 5500 Pro Interior to zoptymalizowane urządzenie do natryskiwania materiałów strukturalnych, które jest doskonałe dla handlowców i wykonawców poszukujących możliwości skrócenia czasu realizacji średnich i dużych zleceń.
  Jest to profesjonalne rozwiązanie umożliwiające wzrost produktywności, które zapewni sprawną pracę na miejscu wykonywania zlecenia.

  Seria RTX 5500 Pro Exterior została skonfigurowana z myślą o elewacjach każdej wielkości.
  Jest doskonała dla dużych wykonawców pracujących dla osób i firm, które potrzebują wydajnego urządzenia do natryskiwania wielu różnych materiałów strukturalnych.


 • Mechaniczno-gazowe hydrodynamiczne agregaty natryskowe

  Idealne rozwiązanie do profesjonalnego wykańczania mieszkań, które umożliwia natryskiwanie różnorodnych powłok.

  Dzięki zastosowaniu silnika firmy Honda o pojemności 120 cm3 oraz dodatkowych funkcji poprawiających produktywność urządzenie GMAX II 3900 współpracuje z dwoma pistoletami i idealne nadaje się dla profesjonalnych wykonawców, którzy natryskują różnorodne powłoki.


 • Malowarka GH833 nr katalogowy 253471

  Hydrauliczne urządzenie do natrysku hydrodynamicznego.

  Urządzenie może aplikować wszystkie rodzaje materiałów!Materiały budowlane-powłoki ochronne-powłoki przemysłowe – pokrycia dachowe-(bez kruszywa).


 • Hydrodynamiczne urządzenie natryskowe

  Jedno z najmocniejszych hydraulicznych urządzeń natryskowych dla firm o wysokim poziomie produkcji

  Jeśli potrzebujesz urządzenia o najwyższych parametrach, wypróbuj całkowicie nowe urządzenia natryskowe TexSpray™ DutyMax™ 300DI, dzięki którym wykonasz każde zadanie — i to szybko! Wyposażone w pompę zanurzeniową o długim skoku tłoka, to niezwykle wydajne urządzenia hydrauliczne skonstruowano do stosowania w przypadku największych, najbardziej wymagających prac i materiałów. Urządzenia konstruowane są zarówno w serii Standard, jak i ProContractor, dostępne są w wersji z napędem elektrycznym (EH) i napędem benzynowym (GH).


 • Hydrodynamiczne urządzenie natryskowe

  Uniwersalne urządzenie natryskowe do użytku przez firmy, które potrzebują urządzeń o wysokiej wydajności hydraulicznej

  Jeśli Twoja praca wymaga zastosowania urządzenia o maksymalnej wydajności i uniwersalności, wypróbuj całkowicie nowe urządzenia natryskowe TexSpray™ DutyMax™ 230DI, dzięki którym wykonasz każde zadanie wykonasz — i to szybko! Wyposażone w pompę zanurzeniową o długim skoku tłoka, to niezwykle wydajne urządzenia hydrauliczne skonstruowano do stosowania w przypadku największych, najbardziej wymagających prac i materiałów. Budowane zarówno w serii Standard jak i ProContractor, dostępne są w wersji z napędem elektrycznym (EH) i napędem benzynowym (GH).


 • Urządzenie do malowania i szpoachlowania

  Elektryczne, hydrodynamiczne urządzenia natryskowe do tekstury

  Najbardziej zaawansowane elektryczne, hydrodynamiczne urządzenie natryskowe do tekstury firmy Graco, którego wydajność jest prawie dwukrotnie większa niż w urządzeniach Mark V

  TexSpray Mark X 240 V to nasze najbardziej wydajne elektryczne, hydrodynamiczne urządzenie natryskowe do tekstury. Dzięki niemal dwukrotnie większej mocy niż wersja Mark V jest to produkt używany z wyboru przez profesjonalnych wykonawców, którzy wykorzystują w miejscu pracy dostępność zasilania 240 V lub generatorowego. To prawdziwy „kombajn”. Z łatwością natryskuje wierzchnią warstwę tynku na poziomie wykończenia 5, a także nanosi tekstury skórki pomarańczowej, bryzgu lub równomiernego wzoru na ścianki działowe. Umożliwia nakładanie pełnego zakresu farb podkładowych i właściwych.


 • Urządzenia do malowania i szpachlowania Mark V Standard/Procontractor

  Elektryczne, hydrodynamiczne urządzenia natryskowe do tekstury

  Oryginalne elektryczne, hydrodynamiczne urządzenia natryskowe do tekstury firmy Graco charakteryzuje się o 20% większą produktywnością niż urządzenia Mark IV.

  Urządzenie Graco TexSpray Mark V zaprojektowano tak, aby zapewnić wyższe natężenie przepływu i umożliwić dzięki temu szybszą realizację prac. Charakteryzuje się o 20% większą wydajnością niż urządzenia Mark IV oraz jest wyposażone w zmodyfikowany pistolet do tekstur o wysokiej wytrzymałości. Współpracuje z końcówkami większych rozmiarów, natryskuje wierzchnią warstwę tynku na poziomie wykończenia 5, nanosi tekstury skórki pomarańczowej, bryzgu lub równomiernego wzoru na ścianki działowe oraz obsługuje szeroki zakres podkładów i lakierów.