Malowarki | Kategorie produktów Myjki budowlane
213
archive,tax-product_cat,term-myjki-budowlane,term-213,woocommerce,woocommerce-page,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-3.7,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Myjki budowlane

Myjki budowlane Graco działają pod wpływem wysokiego ciśnienia. Dodatkowym atutem jest możliwość ich sprawnego przewożenia, dzięki zastosowanym w nich kółkom. Proponowane poniżej modele są niezwykle wydajne, skuteczne i żywotne. Dedykowane są profesjonalistom, którzy chcą zachować czystość zarówno na terenie budowy,  a także dbają o odpowiedni stan innych urządzeń oraz maszyn budowlanych.

Showing all 2 results

  • Profesjonalny elektryczny system oczyszczania

    Elektryczne myjki ciśnieniowe dla profesjonalistów. Wydajność i konstrukcja, które pozwalają zmagać się z codziennymi sytuacjami. Cichą moc zapewnia elektryczny silnik, działający tylko po pociągnięciu za spust pistoletu. Zapełniona funkcjami zwiększającymi wygodę użytkownika i wyposażona we wszystkie niezbędne akcesoria w jednym wygodnym do przenoszenia zestawie.


  • Urządzenie czyszczące ciśnieniowo z napędem bezpośrednim

    Dzięki wysokowydajnej pompie Triplex i zwiększonemu natężeniu przepływu zapewnia ciśnienie wyjściowe 185 barów / 2700 PSI

    G-Force II 3027 DD jest doskonałym wyborem w przypadku lekkich zastosowań. Jest lekkie, kompaktowe i doskonałe w przypadku zapotrzebowania na niezawodne urządzenie do okazjonalnego czyszczenia.