Malowarki | Kategorie produktów Frezarki
218
archive,tax-product_cat,term-frezarki,term-218,woocommerce,woocommerce-page,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-3.7,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Frezarki

Aby móc namalować na drodze lub innym podłożu odpowiednie oznakowania i pasy, najpierw musimy usunąć stare pozostałości linii poziomych. Do tego zadania z pewnością przydadzą się niezawodne i wydajne frezarki Graco. Zaawansowane technologicznie urządzenia pozwalają na sprawną pracę nawet na najbardziej wymagającym podłożu. Prócz usuwania, frezarki zapewnią nam możliwość wycinania sekcji nawierzchni. Dzięki kombinacjom i możliwości modernizacji sprzętu, zadania zostaną wykonane szybko i precyzyjnie.

Showing all 3 results

 • nr katalogowy 571008 (10”)

  Urządzenie z 8-punktowymi bijakowymi frezami tnącymi (X”) z węglika, w pełni zmontowane.

  Wysoce wydajne urządzenie do najbardziej wymagających prac w zakresie usuwania oznaczeń poziomych. Kierunek cięcia „podrywanie” umożliwia nie tylko usuwanie wszystkich typów linii, które można znaleźć na parkingach i drogach, ale także posiada teraz wystarczającą moc do wykonywania zadań w zakresie wycinania sekcji nawierzchni. W połączeniu z urządzeniem Line Driver umożliwia wykonanie prac szybciej i bardziej dokładnie.


 • nr katalogowy 571018 (8”)

  Urządzenie z 8-punktowymi bijakowymi frezami tnącymi (X”) z węglika, w pełni zmontowane


 • nr katalogowy 571013 (10”)

  Urządzenie z 8-punktowymi bijakowymi frezami tnącymi (X”) z węglika, w pełni zmontowane

  Idealne urządzenie do usuwania linii parkingowych