Malowarki | O firmie
19153
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-19153,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-3.7,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

O firmie

Poznaj firmę z zasadami i doświadczeniem
GRACO

W 1926 roku, w mieście Minneapolis, w stanie Minnesota powstało przedsiębiorstwo Graco. Dzięki nieprzerwanemu dążeniu do technicznej doskonałości, szybko odniosło niebywały sukces nie tylko na rodzimym, ale także międzynarodowym rynku. Dzięki Domino, malowarki Graco są także dostępne w Polsce. Dzięki nam aplikacja farb, powłok ognioochronnych i gładzi przebiega perfekcyjnie.

Domino – oficjalny dystrybutor Graco w Polsce

Nieustanna potrzeba rozwoju, idąca w parze z olbrzymią determinacją i pracą wysokiej klasy ekspertów w dziedzinie inżynierii i zarządzania sprawiły, że niewielki biznes z Dzierżoniowa, początkowo skoncentrowany na produkcji akcesoriów meblowych i elementów stolarki otworowej, stał się prężnie działającym przedsiębiorstwem. Mowa oczywiście o sprawdzonej przez pokolenia Polaków, firmie Domino.

 

Pomimo trudnych początków, sięgających czasów, gdy polska gospodarka nie należała do światowych elit (a może właśnie dzięki nim!), Domino skrupulatnie wdrażało nowe koncepcje, które skutkowały ustawicznym rozszerzaniem oferowanego asortymentu. Przełomowym momentem w historii firmy było wprowadzenie na polski rynek światowych marek, związanych z branżą remontowo-budowlaną. Za sprawą dystrybucji uznanych, zagranicznych produktów, przedsiębiorstwo nabrało globalnego charakteru. Jedną z marek, której asortyment znalazł się w ofercie Domino, jest Graco. Niemalże stuletnia, amerykańska marka, do dziś jest liderem na rynku urządzeń do malowania i agregatów natryskowych. Warto wspomnieć, że Domino, jako pierwsze w kraju, mogło poszczycić się tytułem oficjalnego dystrybutora niniejszego sprzętu zza oceanu.

 

Kilkanaście lat, w czasie których marka Graco na dobre zagościła w Polsce pokazało, jak wielką wagę Domino przywiązuje nie tylko do samej jakości produktu, lecz także troski o Klienta i jego indywidualnych potrzeb. Przedsiębiorstwo wyróżniło się dotychczas szczególnie atrakcyjnym serwisem gwarancyjnym, jak i pogwarancyjnym. W razie problemów z urządzeniami serwisanci zjawiają się w miejscu awarii w przeciągu 24 godzin od zgłoszenia, a w sytuacji, gdy maszynę należy zabrać do naprawy, oferują urządzenia zastępcze, dostępne dla Klienta do czasu powrotu reklamowanego produktu.

 

Szeroki wachlarz asortymentu, profesjonalne doradztwo i sprawnie funkcjonujący serwis sprawiły, że pierwszy, oficjalny dystrybutor marki Graco po dziś dzień może szczycić się tytułem rynkowego lidera w swojej branży.

Malowarki Graco

Graco to malowanie przez hydrodynamiczny natrysk. Naszym celem jest spowodować, aby Twoja praca była efektywna i efektowana. Chcemy, abyś miał pewność, że stawiając na malowarki z naszego asortymentu, wszelkie prace przebiegną sprawnie, a ich rezultaty będą bezbłędne.

 

Dzięki zaawansowanej technologii, pracy inżynierów i wielu przeprowadzonym testom, dajemy Ci rozwiązania, które są trwałe, bezpieczne i skuteczne. Tym, co nas wyróżnia wśród dystrybutorów jest przede wszystkim serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nasi serwisanci są na miejscu awarii w ciągu 24h od zgłoszenia. Na czas naprawy – masz możliwość otrzymania maszyny zastępczej. Więc jeśli malowarka – to tylko Graco.

WYSOKA JAKOŚĆ

Trwałe, bezpieczne i skuteczne rozwiązania.

DOSKONAŁY SERWIS

Dojazd na miejsce awarii w przeciągu 24h od zgłoszenia.

MASZYNA ZASTĘPCZA

Możliwość otrzymania maszyny zastępczej na czas naprawy.

ŚWIATOWA JAKOŚĆ

Marka Graco jest znana i ceniona na rynku międzynarodowym.

PRECYZJA DZIAŁANIA

Aplikacja farb, powłok ognioochronnych i gładzi przebiega perfekcyjnie.

PROFESJONALNE WSPARCIE

Chętnie doradzimy i pomożemy znaleźć najlepsze urządzenie do Twoich potrzeb.